Ples za odrasle


Bez obzira da li ste došli sami ili u društvu prijatelja, u plesnoj školi Cha Cha Moon, uvek ćete imati plesnog partnera. Takođe, možete se odlučiti za individualni ili grupni način rada. Grupni treninzi se održavaju dva puta nedeljno, na srpskom i engleskom jeziku, u trajanju od po 60 minuta.

Škola plesa za odrasle se realizuje po internacionalnom programu koji obuhvata:

  • latino plesovi: samba, rumba, ča ča ča, jive…
  • standardni plesovi: engleski valcer, bečki valcer, foxtrot, slowfox, tango…
  • karibski plesovi: salsa, bachata, merengue…
  • ostali plesovi: disco, twist, boogie voogie, swing rock ‘n’ roll, argentinski tango…

Program predviđa četiri nivoa znanja: početni i srednji u trajanju od po tri meseca i viši i napredni u trajanju od šest meseci. Po završetku obuke na svakom  nivou organizuje se polaganje polaznika i svi koji su položili stiču uslov za upis na naredni nivo.

ŠKOLA PLESA  (latino i standardni plesovi)

Časovi se odvijaju uz poštovanje svih zdravstvenih preventivnih mera.

OD 01. NOVEMBRA TERMINI NOVE POČETNE GRUPE:

  • ponedeljak    21.00h – 22.00h
  • sreda             20.00h – 21.00h

UPIS JE U TOKU! DOBRODOŠLI NA PRVI BESPLATNI PROMO ČAS!

Za više informacija pozovite na +381 61/680-8674